Www.aSkLa.NeT

Join the forum, it's quick and easy

Www.aSkLa.NeT
Www.aSkLa.NeT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Sosyal yer imi

Sosyal bookmarking sitesinde Www.aSkLa.NeT adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Www.aSkLa.NeT adresi saklayın ve paylaşın

En son konular
» seLamss
Yengem ile Seks Maceramız EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 4:53 pm tarafından yaSemiN

» HayırLı OLsun Demek Isteyen Ler :PP
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPerş. Ocak 14, 2010 1:17 am tarafından Red

» SeLamS..
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPaz Ocak 03, 2010 12:51 pm tarafından bLuE

» Nasıl Avukat Olunur ??
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPaz Ekim 25, 2009 12:41 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hos geldiniz arkadaslarrrrrr
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPerş. Ekim 22, 2009 11:57 pm tarafından bLuE

» SoHBeT uRasMa_Team
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 12:03 pm tarafından bLuE

» BAKIN !!!!!
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 11:44 am tarafından bLuE

» HADI GÜL !!!!!!
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:52 am tarafından bLuE

» GÜLELIM
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:45 am tarafından bLuE

» HADI BAKALIM !!!!!
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:14 am tarafından bLuE

» ayip sehrazat la....utan utan!!!!
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 9:40 am tarafından bLuE

» HTML kod arsivi
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 9:35 am tarafından bLuE

» KOMIK
Yengem ile Seks Maceramız EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 2:17 am tarafından SerpiL

» Cangül & Neslihan
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 8:11 pm tarafından bLuE

» Sıcak Cok SıCak
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 5:55 pm tarafından bLuE

» MayMunlarin showu :))
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 5:16 pm tarafından bLuE

» KomiK Ya !!!!!
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 5:04 pm tarafından bLuE

» resim yükelme deneme
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 1:25 pm tarafından bLuE

» Amatörler bile websitesi yapacak...!
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» free hosting veriyor ...'
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:49 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Ücretsiz Webhosting
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:49 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» MsN Messenger!in Tarihçesi...!
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:42 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Yahoo, Microsoft'a karşı ittifak arayışında
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:38 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Google Hakkında Bilmedikleriniz
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:37 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» burhan Altıntop 100 olsun :D
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 12:27 pm tarafından mehmet1812

» Tanl$ma FasLl =)
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 11:56 am tarafından RostOne

» Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri
Yengem ile Seks Maceramız EmptySalı Ekim 20, 2009 3:05 am tarafından SerpiL

» Eşimi Seyrederken Hissettiklerim
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:08 pm tarafından HipNoz

» Erkeklere Acı Vermekten Hoşlanırım
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:06 pm tarafından HipNoz

» Kocamı Aldatıyorum
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:02 pm tarafından HipNoz

» Yengem ile Seks Maceramız
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:00 pm tarafından HipNoz

» Evli Çiftler ile Grup Seks
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 6:58 pm tarafından HipNoz

» SexHikayeleri
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 6:55 pm tarafından HipNoz

» 100 tane CSS Web site Templates Bedava indir
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:20 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» PHP ziyaretçi defteri yap ..
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:12 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» PHP derleri tıkla izle
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:04 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Dönem ödevi kapakları
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:00 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hijyenin Önemi
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:55 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Sağlıklı Yaşam Önerleri ...!!!
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:54 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Altın yüzük
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:53 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Erkağin Zinet Eşyası Takmasının Hükmü
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Kravatın Hükmü
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Esmaul Husna Anlamları
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:48 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» ALLH IN İSİMLERİ Esmaul Husna
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:46 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» DUALARIN OKUNUŞLARI
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:42 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» 40 HADİS
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:29 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» 2009 Özel Gün ve Geceler
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:27 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.ZÜLKİF
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:25 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.ELYASE
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:24 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.İLYAS
Yengem ile Seks Maceramız EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:24 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sedatbuse

Kullanıcılarımız toplam 148 mesaj attılar bunda 127 konu
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 126 kişi Çarş. Nis. 24, 2024 10:36 pm tarihinde online oldu.
Telnet Nedir ? Diyenler ...!

Ptsi Ekim 19, 2009 2:19 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

Telnet nedir?

Telnet, Internet ağı üzerindeki çok kullanıcılı bir makineye uzaktaki başka bir makineden bağlanmak için geliştirilen bir TCP/IP protokolü ve bu işi yapan programlara verilen genel isimdir. Bağlanılan makineye girebilmek (login) için orada bir kullanıcı isminizin (user name) ve bağlantının gerçekleşebilmesi için bir telnet erişim programınızın …

Yorum: 0

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

FoRum Adreslerimiz
SohbetMetroForum aSkLaForum
Anahtar-kelime

Yengem ile Seks Maceramız

Yengem ile Seks Maceramız Empty Yengem ile Seks Maceramız

Mesaj  HipNoz Ptsi Ekim 19, 2009 7:00 pm

Merhaba Anlatacağım olay yengemle başımdan geçenlerden ibarettir.Yaşım 28 ve evliyim.Yengemle Aynı apartmanda oturuyoruz,ben alt katta o da üst katta 2 çocuğu ile birlikte kalıyor.Neyse fazla uzatmayalım geçen ayların başlarıydı yengem evde tek başına oturuyordu bende tesadüf en üst katta ki celal abinin yanına çıkıyordum birden yengemin kapısının açık olduğunu farkettim ve hiç zile basmadan içeriye girdim ortalıkta kimse gözükmüyordu birden mutfaktan ses geldiğini duydum ve o tarafa yöneldim yengem bulaşık yıkıyordu üzernide ince bir gecelik tüm içi gözüküyordu birden şeytan azdırdı ben yavaşca yürüyerek arkasına geçtim ve gözlerini iki elimle arkadan kapattım

birden ürktü ve korkma benim dedim kapı açktı ve içeriye girdim dedim gecelikli olunca benden utandı ve üzerini değiştirmek için yatak odasına girdi ve ben onu istiyordum hemen yatak odasına bende yöneldim ve kapıyı açtım birde ne göreyim çırılçıplak o muhteşem vucudu ortada utundı bana bağırdı ve iki eliyle önün kapadı ben bağırma dedim sadece seninle olmak istiyorum dedim karşı çıktı ben her yeri kapadım ve istediğin kadar bağır dedim o sırada bende üzerimdekileri çıkardım ve zorlada olsa yengemi yatağa yatırdım dudaklarını yapıştım o altımda çırpınıyor ama artık kurtuluş yok duyorum yengeme o da yapma diyor bacaklarının arasına iyice girdim o kıllı amı vucuduma deydikçe ban iyice azıyordum zorlada olsa içine girdim artık kendini bana bırakmıştı

ağlıyordu ağlamasına rağmen şiddetli bir şekilde titreyerek boşaldı bende ağlama karıcığım dedim bak seninde hoşuna gitti dedim ve aradan fazla geçmeden bende o güzel göğüslerinin üzerine boşaldım artık benimsin dedim kalktı ağlayarak üzerini geyinde ve bu olaydan sonra yaklaşık 2 hafta görüşmedik sonra bir akşam üstü kendisi bizim eve çay içmeye geldi hiç bir şey olmamış gibi bizimle sohbete başladı ve tek olduğu için o gece bizde kalabileceğini söyledim o da kabul etti vakit geç olmuştu ben yatmaya gidiyorum diyerek kalktım ve aradan fazla geçmeden karım geldi oda yattı karım uykusu oldukça ağırdır ve top atsan kolay kolay uyanmaz zaten yengemin yattığı oda ile yatak odası arası bayağı uzak kapıdan bir gölge gördüm ve yataktan çıktım

baktım tuvaletin ışığı yanıyor yengem tuvalete girmişti birden kapıyı açtım ve bende girdim baktım işini bitirmiş ön ve arkasını siliyordu ne işin burda dedi bana sus dedim seni istiyorum dedim olmaz burda dedi ben onu dinlemeden yengemi yere çöktürdüm ve ağzına verdim öyle bir somuruyorkki tüm yarrağımı ağzının içinde kayboluyordu ayağı kaltı ve domaldı arkadan istiyorum diyerek götünün deliğini iyice ıslattı tekrar ağzına aldı ve hadi dedi sik beni üçüncü denemede zorda olsa arkadan koydum inlemesi çok güzeldi bağırmasın diye elimi ağzına koydum gidip gelirken arka deliğinin içini boşaldım ayağa kaltı bana teşekür ederek odasına gitti ve o günden sonra her fırsatta beraber oluyoruz şu an bu hikayeyi yazarken bile yanımda ve masanın altında ağzıana alıyor masa hikayemi sonra anlatacam iyi günler.......................harikasın yenge
HipNoz
HipNoz

http://www.askla.net

- Similar topics