Www.aSkLa.NeT

Join the forum, it's quick and easy

Www.aSkLa.NeT
Www.aSkLa.NeT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Sosyal yer imi

Sosyal bookmarking sitesinde Www.aSkLa.NeT adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Www.aSkLa.NeT adresi saklayın ve paylaşın

En son konular
» seLamss
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 4:53 pm tarafından yaSemiN

» HayırLı OLsun Demek Isteyen Ler :PP
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPerş. Ocak 14, 2010 1:17 am tarafından Red

» SeLamS..
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPaz Ocak 03, 2010 12:51 pm tarafından bLuE

» Nasıl Avukat Olunur ??
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPaz Ekim 25, 2009 12:41 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hos geldiniz arkadaslarrrrrr
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPerş. Ekim 22, 2009 11:57 pm tarafından bLuE

» SoHBeT uRasMa_Team
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 12:03 pm tarafından bLuE

» BAKIN !!!!!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 11:44 am tarafından bLuE

» HADI GÜL !!!!!!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:52 am tarafından bLuE

» GÜLELIM
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:45 am tarafından bLuE

» HADI BAKALIM !!!!!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:14 am tarafından bLuE

» ayip sehrazat la....utan utan!!!!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 9:40 am tarafından bLuE

» HTML kod arsivi
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 9:35 am tarafından bLuE

» KOMIK
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 2:17 am tarafından SerpiL

» Cangül & Neslihan
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 8:11 pm tarafından bLuE

» Sıcak Cok SıCak
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 5:55 pm tarafından bLuE

» MayMunlarin showu :))
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 5:16 pm tarafından bLuE

» KomiK Ya !!!!!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 5:04 pm tarafından bLuE

» resim yükelme deneme
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 1:25 pm tarafından bLuE

» Amatörler bile websitesi yapacak...!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» free hosting veriyor ...'
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:49 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Ücretsiz Webhosting
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:49 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» MsN Messenger!in Tarihçesi...!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:42 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Yahoo, Microsoft'a karşı ittifak arayışında
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:38 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Google Hakkında Bilmedikleriniz
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:37 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» burhan Altıntop 100 olsun :D
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 12:27 pm tarafından mehmet1812

» Tanl$ma FasLl =)
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 11:56 am tarafından RostOne

» Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptySalı Ekim 20, 2009 3:05 am tarafından SerpiL

» Eşimi Seyrederken Hissettiklerim
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:08 pm tarafından HipNoz

» Erkeklere Acı Vermekten Hoşlanırım
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:06 pm tarafından HipNoz

» Kocamı Aldatıyorum
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:02 pm tarafından HipNoz

» Yengem ile Seks Maceramız
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:00 pm tarafından HipNoz

» Evli Çiftler ile Grup Seks
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 6:58 pm tarafından HipNoz

» SexHikayeleri
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 6:55 pm tarafından HipNoz

» 100 tane CSS Web site Templates Bedava indir
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:20 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» PHP ziyaretçi defteri yap ..
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:12 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» PHP derleri tıkla izle
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:04 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Dönem ödevi kapakları
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:00 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hijyenin Önemi
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:55 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Sağlıklı Yaşam Önerleri ...!!!
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:54 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Altın yüzük
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:53 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Erkağin Zinet Eşyası Takmasının Hükmü
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Kravatın Hükmü
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Esmaul Husna Anlamları
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:48 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» ALLH IN İSİMLERİ Esmaul Husna
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:46 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» DUALARIN OKUNUŞLARI
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:42 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» 40 HADİS
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:29 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» 2009 Özel Gün ve Geceler
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:27 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.ZÜLKİF
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:25 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.ELYASE
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:24 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.İLYAS
Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:24 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sedatbuse

Kullanıcılarımız toplam 148 mesaj attılar bunda 127 konu
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 126 kişi Çarş. Nis. 24, 2024 10:36 pm tarihinde online oldu.
Telnet Nedir ? Diyenler ...!

Ptsi Ekim 19, 2009 2:19 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

Telnet nedir?

Telnet, Internet ağı üzerindeki çok kullanıcılı bir makineye uzaktaki başka bir makineden bağlanmak için geliştirilen bir TCP/IP protokolü ve bu işi yapan programlara verilen genel isimdir. Bağlanılan makineye girebilmek (login) için orada bir kullanıcı isminizin (user name) ve bağlantının gerçekleşebilmesi için bir telnet erişim programınızın …

Yorum: 0

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

FoRum Adreslerimiz
SohbetMetroForum aSkLaForum
Anahtar-kelime

Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri

Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri Empty Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri

Mesaj  SerpiL Salı Ekim 20, 2009 3:05 am

Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri

Yatak odanızı düzenleyin

Düzenli bir yatak odası iyi bir seks hayatının ilk şartıdır. Bunun için dolabınızdaki fazlalıklardan kurtulabilir, köpeğinizin en özel anlarınızda içeri girmesini önleyebilir, atmosferi mumlarla romantik bir hale getirebilirsiniz.

SEKSİ DENEYİM 1

• "Erkek arkadaşımla bir günümüzü yatak odasındaki dağınıklığı toplamakla geçirdik. Ailelerimizin fotoğraflarının olduğu çerçevelerin içine sadece ikimizin fotoğraflarını koyduk. Çekmecelere seksi oyuncaklarımızı yerleştirdik. Kedimin tüyleriyle dolu çarşafları yeni saten çarşaflarla değiştirdik. iTunes'a romantik şarkılar yükleyip mumları yaktık. O akşam ikimiz için de gerçekten çok özeldi. Basit düzenlemelerle yatak odamızı rahatlatıcı, romantik bir ortam haline getirip sadece birbirimize odaklanabildiğimiz için o kadar mutlu oldum ki anlatamam! Beni düşündüren tek şey etraftaki mumlar oldu. Onları yanıcı şeylerden uzak yerlere yerleştirmiş olsak da, yatak odamızın alev alacağından çok korktum! Bu konuda gerçekten dikkatli olmanızı öneririm." -

• "Özenle seçtiğimiz romantik şarkılar ve aromatik mumlar odanın havasını birdenbire değiştirdi. Kız arkadaşımı yumuşak sarı ışıkta görmek beni çok etkiledi." -

SEKSİ DENEYİM 2

• "Bu çok basit bir aktivite olsa da, erkek arkadaşıma ve bana çok yardımı oldu. Hareketli bir şarkı listesi hazırladık, köpeğimizi salona yolladık ve mumları yaktık. Müziğin sesini de dikkatle ayarladık, böylece komşuların bizi duymasını engellemiş olduk. Daha önce bunları neden yapmadık bilmiyorum, ikimiz de o kadar eğlendik ve rahatladık ki, bunu daha sık yapmaya karar verdik." -

• "Önerilerinizi denedik, her şey çok iyiydi. Tam bir başarı hikâyesi diyebilirim! Yaptıklarımız aslında çok basit şeyler olsa da, ilişkide romantizmin birinci sırada olduğunu bize hatırlatması açısından çok önemliydi." -

Günü çıplak geçirmek

Birlikte olduğunuz süre boyunca çıplak kalarak daha da yakınlaşabilirsiniz.

SEKSİ DENEYİM 1

• "Sabah duşumu aldım, kurulandım ve günün geri kalanını çıplak bir şekilde geçirdim. Sevgilim de aynı şekilde... Normalde evin içinde çıplak bir halde, sadece sabahları evden çıkmadan veya gece sevişmeden önce kısa süreliğine kalırız. Sadece birbirimiz için soyunmak çok eğlenceli oldu. İtiraf ediyorum, eğer daha düzenli spor yapıp diyetimi de ihmal etmeseydim, bu benim için çok daha eğlenceli bir hale gelebilirdi. Kahvaltıyı çıplak olarak hazırlamak zor oldu. Üzerinize kahve veya çay dökmeme konusunda ekstra hassas olmalısınız!" -

• "Karımı üç koca saat boyunca evin içinde çırılçıplak dolaşırken görmek çok etkileyiciydi. Bu, onu sevişmeden önce görmekten çok daha kışkırtıcıydı." - Erh

• "Erkek arkadaşımla evde tüm günümüzü çırılçıplak geçirdik. Birlikte televizyon izledik, kahvaltı yaptık ve hatta etrafı topladık. Küçük aralarda da seviştik. Onu her zamankinden daha çok istediğimi fark ettim. Böyle olunca insan daha çok sevişmek istiyormuş. İki oyun arkadaşı gibiydik. Birbirimizi bol bol gıdıkladık, sıkıştırdık ve bol bol da güldük. Çok farklı bir deneyimdi. İlk başlarda çok da harika bulmadığım vücudumun ortada olmasından dolayı biraz tedirgin olsam da, sevgilimin iltifatlarıyla toparlandım. Saatler ilerledikçe daha da rahatladım. O kadar güzel bir gün geçirdik ki, bundan sonra her Pazar gününü 'Çıplak Pazar' ilan ettik." -

• "Kız arkadaşımı evin içinde en doğal haliyle gezinirken görmek çok hoşuma gitti. Bulaşık makinesini boşaltması veya çamaşır makinesini doldurması bile çok seksiydi. Tüm gün boyunca onu istiyor olmak benim için inanılmaz tahrik ediciydi." -

İç çamaşırı alışverişi

Alışverişe çıktığınızda sevgilinizi de yanınıza alarak değişiklik yapabilirsiniz.

SEKSİ DENEYİM 1

• "İç çamaşırı almak için alışverişe çıktığımda erkek arkadaşımı da benimle gelmeye ikna ettim. Mağazaya ilk girdiğinde biraz tedirgin oldu. O utangaç tavırları o kadar tatlıydı ki çok eğlendim! Beğendiğimiz modeller aşırı pahalı olduğundan, çok fazla bir şey alamadık. Ama zaten bedavaya çırılçıplak kalabilecekken neden bir iç çamaşırına o kadar para verilir, anlamıyorum." -

• "Kız arkadaşımı külotunun üstüne giydiği ve yakasını kestiği bir tişörtle bile çok beğeniyorum. Üstündekiler çok kısa sürede tarafımdan çıkarılacağından, vücudunu seksi iç çamaşırlarıyla süslemesine gerek yok ki!" -
SerpiL
SerpiL

http://www.askla.net

- Similar topics