Www.aSkLa.NeT

Join the forum, it's quick and easy

Www.aSkLa.NeT
Www.aSkLa.NeT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Sosyal yer imi

Sosyal bookmarking sitesinde Www.aSkLa.NeT adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Www.aSkLa.NeT adresi saklayın ve paylaşın

En son konular
» seLamss
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 4:53 pm tarafından yaSemiN

» HayırLı OLsun Demek Isteyen Ler :PP
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPerş. Ocak 14, 2010 1:17 am tarafından Red

» SeLamS..
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPaz Ocak 03, 2010 12:51 pm tarafından bLuE

» Nasıl Avukat Olunur ??
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPaz Ekim 25, 2009 12:41 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hos geldiniz arkadaslarrrrrr
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPerş. Ekim 22, 2009 11:57 pm tarafından bLuE

» SoHBeT uRasMa_Team
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 12:03 pm tarafından bLuE

» BAKIN !!!!!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 11:44 am tarafından bLuE

» HADI GÜL !!!!!!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:52 am tarafından bLuE

» GÜLELIM
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:45 am tarafından bLuE

» HADI BAKALIM !!!!!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 10:14 am tarafından bLuE

» ayip sehrazat la....utan utan!!!!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 9:40 am tarafından bLuE

» HTML kod arsivi
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 9:35 am tarafından bLuE

» KOMIK
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyÇarş. Ekim 21, 2009 2:17 am tarafından SerpiL

» Cangül & Neslihan
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 8:11 pm tarafından bLuE

» Sıcak Cok SıCak
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 5:55 pm tarafından bLuE

» MayMunlarin showu :))
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 5:16 pm tarafından bLuE

» KomiK Ya !!!!!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 5:04 pm tarafından bLuE

» resim yükelme deneme
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 1:25 pm tarafından bLuE

» Amatörler bile websitesi yapacak...!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» free hosting veriyor ...'
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:49 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Ücretsiz Webhosting
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:49 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» MsN Messenger!in Tarihçesi...!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:42 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Yahoo, Microsoft'a karşı ittifak arayışında
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:38 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Google Hakkında Bilmedikleriniz
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:37 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» burhan Altıntop 100 olsun :D
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 12:27 pm tarafından mehmet1812

» Tanl$ma FasLl =)
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 11:56 am tarafından RostOne

» Denenmiş ve onaylanmış seks tavsiyeleri
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptySalı Ekim 20, 2009 3:05 am tarafından SerpiL

» Eşimi Seyrederken Hissettiklerim
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:08 pm tarafından HipNoz

» Erkeklere Acı Vermekten Hoşlanırım
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:06 pm tarafından HipNoz

» Kocamı Aldatıyorum
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:02 pm tarafından HipNoz

» Yengem ile Seks Maceramız
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 7:00 pm tarafından HipNoz

» Evli Çiftler ile Grup Seks
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 6:58 pm tarafından HipNoz

» SexHikayeleri
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 6:55 pm tarafından HipNoz

» 100 tane CSS Web site Templates Bedava indir
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:20 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» PHP ziyaretçi defteri yap ..
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:12 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» PHP derleri tıkla izle
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:04 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Dönem ödevi kapakları
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 4:00 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hijyenin Önemi
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:55 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Sağlıklı Yaşam Önerleri ...!!!
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:54 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Altın yüzük
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:53 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Erkağin Zinet Eşyası Takmasının Hükmü
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Kravatın Hükmü
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:52 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Esmaul Husna Anlamları
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:48 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» ALLH IN İSİMLERİ Esmaul Husna
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:46 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» DUALARIN OKUNUŞLARI
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:42 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» 40 HADİS
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:29 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» 2009 Özel Gün ve Geceler
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:27 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.ZÜLKİF
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:25 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.ELYASE
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:24 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

» Hz.İLYAS
Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! EmptyPtsi Ekim 19, 2009 3:24 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sedatbuse

Kullanıcılarımız toplam 148 mesaj attılar bunda 127 konu
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 126 kişi Çarş. Nis. 24, 2024 10:36 pm tarihinde online oldu.
Telnet Nedir ? Diyenler ...!

Ptsi Ekim 19, 2009 2:19 pm tarafından CALPS|Z_ADM|N

Telnet nedir?

Telnet, Internet ağı üzerindeki çok kullanıcılı bir makineye uzaktaki başka bir makineden bağlanmak için geliştirilen bir TCP/IP protokolü ve bu işi yapan programlara verilen genel isimdir. Bağlanılan makineye girebilmek (login) için orada bir kullanıcı isminizin (user name) ve bağlantının gerçekleşebilmesi için bir telnet erişim programınızın …

Yorum: 0

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

FoRum Adreslerimiz
SohbetMetroForum aSkLaForum
Anahtar-kelime

Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!!

Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!! Empty Bir Gencin Ölüm Mesajı MUTLAKA OKUYUN ...!!!

Mesaj  CALPS|Z_ADM|N Ptsi Ekim 19, 2009 2:38 pm

'merhaba bu akşam hüseyin abi ile tanıştım gerçkten mükkemmel bir insanmış simge nin bahsettiği gibi. çok fazla bi süre konuşamadık aslında yada çok fazla bi süre konuştuk ama 4 yıl içinde yaşanılanları bu süreye sığdıramdık belkide. ondan bi söz aldım simge ile konuşup bizim için elinden geleni yapacağına dair. umarım dediklerini yapabilr.çünkü benim simge nın yani hayatımın yaşama sebebine fazlasıyla ihtiyacım var . nekadr saysamda boş gelir insanlar için. onun hayatımdaki yeri benim için olmak yada olmamak. bugün motoru derviş abiye verdim 1000 tl para aldım.silah almak için irtibat kurdum . evet kendimi yok edeceğim. hala bunu ısrarla istyorum. ama allahımdan tek isteğim bu fikrimi değişmesi için simgeyi bana geri vermesidir. çünkü benim hayatım o. benim yuvamı kurmak istedğim yaşamımı devam ettirmek istedğim kişi o . ya o yada hiç benim için bu hayat.kimin hakkımda ne dediği ne düşündüğü umurumda değil. ama neyse geçelim şimdi bunları. yarın için bi ümidim var şu anda.allah karşıma bi şekilde hüseyin abiyi çıkarıp bana ümit verdi belkide hayata tutunmam için bir msjdı bu.herşey yarın belli olacak inşallah benim hayatım dedğim insan benimle bu zorlukların üstesinden braktığı yerden devam eder.eminmki eğer biz birbirimize sımsıkı sarılırsak allah bize her kapyı açacaktır. gelelim diğer ihtimale aslında diğeri çok basit.yukardada yazdığım gibi benim için ya hep ya hiç yani ya hayatım(simge) yada hiç(ölüm).eğer hayatım bana geri dönmez ise bu demektirki benim sonum.ki zaten bu güne kadrda bunun kanısına varmıştım.dedimya allah beni seviyor olacakki karşıma hüseyin abiyi çıkarıp bana bi takım sölerde bulundu. eğer bana hayatımı geri kazndırma şansını yaratırsa allah hüseyin abiden sonsuz kere razı olsun. bukadar karamsrlıklardan sonra bu iyi ve güzel ümitlere ihtiyacım vardı aslında. ve bana bunları verebileck tek kişi hayatımdaı ki onu kaybettikten sonra kararımı almış bulunuyorum. yarına büyük bir umudum var ve umarım hayatımı kazannrım.olduki kaznamadım başaramadım olmadı işte bişekilde işte ozaman ben allahın lanetine kavuşmak üzere edebi cehhenneme olan yolculuğuma başlayacağım.ama derler ya eskiler her işte bir hayır vardır diye bu işinde hayrı annemi görebilmem olacak belkide.eminimki annemim mekanı cennet.tmm ben cehheneme gidecğim ama en azından ordan geçrken annemi görebileceğime inaniorum en azından allah benden bunu esirgemez sonuç olarak edebi bir lanet ve cehennem azabına maruz kalcağım hayatım ( simge) sayesinde tüm bunlara rağmen tüm kararmsarlığıma rağmen mutluyum. mutluyum çünkü hayatta her nekdr dik başlı olup çevrmdeki insaları kırsamda ben hiç bir zaman kötü bi yola düşmedim hırslık olsun vs vs gibi şeylrde işim olmadı.en azından kendimi bu şekilde tatmin edebiliyorum. aslına bakrsanız bu şekilde yazı yazmayı denemem ilk değil. bunun ilki simgehayatıma verdğim ajndada oldu. orda azda olsa her nekadar acı çektiğimden dolayı eksik yazmış olsmda sizlere karşı olan duygularımı çektiğim acı ile ifade etmeye çalıştım. lütfen beni affedin.sevgili ailem arkadaşlarım akrabalrım tanıdklarım tanımadklrım. bana diyebilrsnki sen zayıf bir insansın bu yüzden bu kolay yolu seçtin.ama hayır. bunu yapmak herkesin işi değildir üstelik her şeyi bile bile.özellikle bunları bir insanın yapabilmesi veya düşünebilmesi için ya uyuşturucu yada alkol alması gerekirken ben sade bi şekilde bunları aklımdan geçirebiliyorum ve eğerki hayatım bana küserse benim elimden gelen bu size göre kolay bana göre zor olan şeyi yapmak zorunda hissedip bu işi yapçam. bu arada cümlelerimdek türkçe hatalarını af buyurun benim türkçem yazı olark her nekdar yi olmasada konuşrken insanları ygereğinden fazla anlayabiliorum haa bu arada aşkım sana hakkımı tek bir şekilde helal ederim. oda şudur. nefes aldığın sürece evlenmeyip çocuk sahibi olmayıp hiç bir erkekle yakınlık kurmamanı istyorum.kısacası benden başkasının haytına girmesini istemiorum. eğerki böyle bişey olursa hakkımı helal etmem sana bunu iyi bil nolur ben senin için ben olduğum sürece varım. daha fazla yazabileck birşeyler bulamiorum aslında çok şey var inanınki okadr çok kafam karışıkki . isteseydim eğer silebilrdm biliorum bunu.ama ben seni silmek için yaşamadımki ben neden bunu yapayımki anlamı ne ozaman bu sevgimin. ben seni çok sevdim çok iyi biliosun bunu. sana karşı kullandığım güzel sözcklerin h,iç biri mecazi değildi ve eğerki bana geri dönmez olursan bunuda gömüş olacksn. sensiz yaşayamam demiştim. dedimin nekdr arksında bir insan olduğumu belki ozaman en iyi şekilde anlamış olaccksn ama faydası olmayck malesef.Malesef daha fazla bişey bulamiorum diyeck artık. şu anda saat 02,26 gecenin bir yarısı 19 ocağı gösteriyor takvimler ve umarım bu tarih benim haytıma geri dönüş ve doğum günü tarihim olur ümitle bunu bekleyip allahımdan bunu diliyoerum.allahım bana simge yi nasip etki toprağa hafif bi şekilde gireyyim.senden bunu istyorum yalvariyorum sana eğerki ufaktta olsa bi hatırmı denir artık ne denirse nolursun allahım tek isteğim senden bu.bana onu nasip et rabbim.bana kuvvet ver onada aynı zamanda sevgimiz hiç bir zaman eksilmesin inancımızla birlikte.amin. bu arada adım eldar sevdiğim kişi ise simge. 3,5 senelik bir ilşikimz var ve haytımdaki herşeyin ilklerini yaşadığmız insanlarız birbirimzle. onun aile baskısından dolayı beni terk etme kararı aldı ve bir daha karşıma çıkmamaı söyledi .kısacası bukdr. Elveda Dünyaa''üzüldüm ya niye kıydıı ki kendine ...!
CALPS|Z_ADM|N
CALPS|Z_ADM|N